Na úvod » Pracovní rukavice » Povrstvené rukavice

Vyhledávání

Povrstvené rukavice

Pracovní rukavice povrstvené - PVC, Nitril, Latex jsou vhodné jako ochrana proti chemikáliím a kapalinám.
Pracovní rukavice - Nitril jsou vysoce všestranné pro montáž a obecnou manipulaci. Nitril  je odolný proti propíchnutí, oděru a protržení. Chrání proti bázím, olejům, rozpouštědlům, mazivům, živočišným tukům atd. Úchop je vynikající i za mokra. Nejsou však určeny pro ketony a těžká organická rozpouštědla. Jsou protiskluzové a vhodné do stavebnictví, průmyslovou výrobu, automobilový průmysl, chemický průmysl atd.
Pracovní rukavice - Latex jsou velice pružné, pohodlné a poskytují vynikající úchop v suchých i mokrých podmínkách. Mají dobrou izolaci. Celomáčené rukavice jsou navíc odolné proti mnoha kyselinám a alkoholům. Produkty obsahující latex mohou způsobit alergické reakce a navíc se nesmí používat spolu s mazivy nebo oleji.
Pracovní rukavice - PVC poskytují dobrou odolnost proti mnoha kyselinám, žíravinám a alkoholům. Jsou vynikající proti oděru, nejsou však doporučeny pro ketony a řadu rozpouštědel. Propíchnou se a roztrhnou snadněji než nitrilové rukavice. Jsou vhodné pro chemický a automobilový průmysl.
Na našich stránkách www.propom.cznajdete široký výběr pracovních rukavic - PVC, Nitril, Latex za velmi výhodné ceny.

 
 
Výsledky 1 - 12 z 138 [Celkem stránek: 12]