Celý sortiment je rozdělen do několika skupin:

  1. Pracovní rukavice - nabízíme varianty pracovních rukavic levných dovážených z Číny za neuvěřitelné ceny při odpovídající kvalitě. Dále dodáváme rukavice od českých výrobců a renomovaných světových výrobců (např. Ansell).
  2. Pracovní oděvy nabízíme především šité v české republice při použití kvalitních materiálů dovážených ze Slovenska. V naší nabídce jsou však i dovozové a velmi levné montérky z Číny. Dále nabízíme širokou škálu zimních bund, velmi prodávaných vest, oděvy do deště, prachu, odolných kyselinám a oděvy pro svářeče. Ve spolupráci se společností Otavan jsme schopni obléct i váš vrcholový management. Samozřejmostí je označení všech oděvů logy. Používáme sítotisk, výšivku, zažehlenou gumu.
  3. Pracovní obuv - obuv je naší největší chloubou. Na základě dlouholeté spolupráce se nám podařilo dosáhnout velmi dobré postavení u výrobců obuvi v Čechách i v zahraničí. Obuv dodáváme i mnohým dalším prodejcům v celé české republice. Obuv lze rozdělit do několika skupin - koženou s lepenou podešví, koženou s PU.2D podešví, trekkingovou, zdravotní, gumovou černou a bílou, plastovou. Dále velkoobchodně dodáváme cvičky, bačkorky, tenisky a sálovky.
  4. Ostatní ochranné pomůcky zahrnují přilby, brýle, respirátory, masky celoobličejové i polomasky (Sillner, Moldex, 3M), sluchátka, postroje. Nelze zapomenout i na jednorázové návleky, pláště, rukavice a ústenky.

VEŠKERÉ ZBOŽÍ DOSTANETE I NA NAŠICH MALOOBCHODNÍCH PRODEJNÁCH.
Pozor! Při osobní návštěvě naší kamenné prodejny není možné zakoupit zboží za internetové ceny. Ceny uvedené na těchto internetových stránkách jsou platné pouze v případě učinění objednávky výhradně přes tento e-shop. (Objednávka s osobním odběrem na prodejně). 

Uvedené ceny jsou bez DPH 19%

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies